Spotkanie integracyjne babć i dziadków w przedszkolu

Po części artystycznej babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Odchodząc ze spotkania, dzieci obdarowały swoich gości laurką oraz glinianym garnuszkiem o kształcie serca, który wykonały pod czujnym okiem garncarza. Po raz kolejny wnuczęta okazały swoim bliskim szacunek, podziękowały za miłość, cierpliwość, wyrozumienie, ciepły uśmiech.

Podziękowania od babć i dziadków kierowane również do wychowawczyń przedszkolaków, dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie nie tylko z wnukami, ale również z innymi zebranymi na wspólnym świętowaniu.

Również dzieci mogły odpocząć i posilić się pysznymi, kolorowymi kanapkami, ciastem i owocami. Gdy już były gotowe do dalszej zabawy, usłyszały dzwonek Mikołaja. Tym razem nie wiedziały, że odwiedzi ich Mikołaj, były zaskoczone, zdziwione i przy tym bardzo szczęśliwe. Każde dziecko dostało prezent, a także zrobiło zdjęcie z Mikołajem. Obdarowane dzieci zapomniały o zmęczeniu, które mocno było widać na ich twarzyczkach i wróciły do sali zabaw, gdzie czekała na nie animatorka pani Agnieszka.