MAM TALENT LUBLIN

W dniu 23 kwietnia 2017 roku młodzież z Zespołu Placówek Oświatowych w Podedwórzu w osobach – Dominika Czarna i Hubert Zielonka wzięła udział w precastingu do MAM TALENT w Lublinie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym na ul. A. Grottgera.     Niedzielny poranek był pełen wrażeń. Wcześnie rano wraz z naszymi rozśpiewająco-rozegranymi TALENTAMI, a także ich rodzicami dotrzeć na miejsce przeznaczenia w celu zgłoszenia się na casting do programu. Było bardzo chłodno, ale humory wszystkim dopisywały i dzięki temu wszyscy czuli się fantastycznie. Musieliśmy poczekać do godziny 1000, ażeby nasi uczniowie mogli wystąpić. Okazało się, że byliśmy drudzy w kolejce. Dominika z Hubertem zostali zgłoszeni i przeniesieni do sali oczekiwań, gdzie przed występem przećwiczyli utwory w języku angielskim i polskim.

Chwila oczekiwania i … czas pokazał. Występ się odbył przed zebranym jury konkursowym. Wszystko wypadło bardzo dobrze, sądząc po minach i emocjach naszych uczniów.

Ze swojej strony, jako Dyrektor ZPO, chciałbym bardzo podziękować przede wszystkim uczniom i ich rodzicom – p. Ewie i Piotrowi Zielonkom, siostrze Huberta, Wiktorii Zielonce, a także p. Edycie Bliźniuk za zaangażowanie i wiarę w talent swoich dzieci/brata. Należy przyznać, że ich wyżej wspomniany talent jest WIELKI !!!

Dziękuję p. Zenobii Demczuk za to, ze poświęciła swój wolny czas na przygotowania naszych ZDOLNIACH i uczestniczenie w niedzielnym show !!! 😉 Warto było !!!

Zauważenie i rozwijanie talentu, a także „pchanie” go w dobrą stronę jest czymś szlachetnym i niesamowicie ważnym, a przede wszystkim dla młodego i początkującego człowieka. Tylko głupcy potrafią krytykować i deptać innych, żeby się im w życiu nic nie powiodło …

Wspieranie każdego jest bardzo ważne. Czekamy więc na informację o kolejnym etapie i …. wspieramy naszych uczniów duchowo ….. i jak się tylko da !!! 😉

 

Z wyrazami uznania

 Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych

w Podedwórzu

 Jakub Karbowski

 

 

Jakub Karbowski