Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 16.10.2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Podedwórzu  odbyła się akademia  z   okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy oświaty oraz zaproszeni goście.

Na początek głos zabrał Dyrektor ZPO Pan Artur Becher, który powitał przybyłych gości, grono pedagogiczne, pracowników oświaty oraz uczniów. Pan Dyrektor w swoim przemówieniu wspomniał o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie przekazał głos uczniom.

Część artystyczną  przygotowali uczniowie z kółka teatralnego i chóru pod  kierunkiem Pani Agnieszki Hawryluk i Zenobii Demczuk.  Piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Pan Dyrektor Szkoły podziękował występującym uczniom i nauczycielkom, które przygotowały całość.