KONCERT DLA BABCI I DZIADKA

Kiedyś każdy był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w  życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka  to symboliczna uroczystość na stałe zapisana w kalendarzu imprez naszej szkoły. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

W tym  roku  ta  niecodzienna  uroczystość  przygotowana  przez  uczniów kl.I-III  odbyła się

21 stycznia 2019r. Zaproszeni goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Na wstępie nasi dostojni goście zostali zaproszeni do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Następnie pan dyrektor przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami i złożył najserdeczniejsze życzenia.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości  przygotowanymi własnoręcznie upominkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.