Szkolna Gala Talentów

Choć świętowanie Pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole jest niejako naszą tradycją, jednak wydarzenie to miało w tym roku wyjątkowy przebieg.  Pod hasłem  ,,Cyrkowa przygoda”  ukryło się wiele  niespodzianek, które czekały na uczniów naszej szkoły. Jedną z nich  było zaprezentowanie szerokiej widowni uczniowskich zdolności. Szkolną Galę Talentów rozpoczęły przedszkolaki. Po nich wystąpili uczniowie klasy I. Kamil Nowak  pokazał sztuczki na „diabolo”, Maciek Dąbrowski ułożył kostkę Rubika w bardzo szybkim tempie, a Ania Mocior zaprezentowała piosenkę o wiośnie. Podziwialiśmy także talent muzyczny uczennicy klasy II. Ania Wołos zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Enej „Zagubiony”. Dziewczynki z klasy III, również pochwaliły się swoim głosem. Patrycja Wasylczuk wykonała piosenkę Avicii „Hey brother”, a Maja Rądkowska utwór Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”.  Swój talent wokalny zaprezentowała również Martyna Olko wykonując piosenkę Eda Sheerana „Thinking out loud”.  Inny rodzaj talentu mogliśmy zobaczyć u Patrycji Gryczko, która przy muzyce przedstawiła gimnastykę artystyczną z użyciem Hula Hop.  Swoje umiejętności sportowe w Karate Kyokushin pokazała Beata Derlikiewicz wraz ze swoją koleżanką Natalią Noskowicz, z którą ćwiczy od 4 lat. Sukcesy Beaty możemy śledzić na naszej stronie internetowej. Tegoroczne obchody Pierwszego Dnia Wiosny były wyjątkowe. Forma pokazu pozwoliła wszystkim zgromadzonym na zapoznanie się z ogromną różnorodnością uczniowskich zdolności. Nasza szkoła to miejsce niezwykłe, pełne pasji, w którym rozwijają się wyjątkowi młodzi ludzie.