Dzień Dziecka w przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był doskonały. Dzieci z obu grup przedszkolnych integrowały się nie tylko ze sobą, ale również z młodszymi uczniami naszej szkoły. Na boisku szkolnym przedszkolaki korzystały z dmuchanego placu zabaw.  Dookoła rozlegały się okrzyki radości, które świadczyły o dobrej zabawie. Dodatkową atrakcją, a przerywnikiem od zabaw były: wata cukrowa, popcorn oraz kiełbaski pieczone nad ogniskiem. Roześmiane dziecięce twarze, kolorowe od waty cukrowej świadczyły o tym, że dzieci były szczęśliwe. Dzień ten w naszym kalendarzu zapisał się jako „Dzień sportu”. Możemy z dumą powiedzieć, że przedszkolaki spisały się na złoty medal. Dzieci mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną i odwagę poprzez udział w różnorodnych konkurencjach sportowych, prowadzonych przez studentów AWF-u. Wszystkie dzieci zaliczyły  wszystkie przygotowane dla nich stanowiska. Dziękujemy rodzicom za wsparcie w postaci poczęstunku dla swoich pociech.