Egzamin na kartę rowerową

Kolejna grupa naszych uczniów zdała egzamin na kartę rowerową. Po zaliczeniu części teoretycznej przyszedł czas na tor przeszkód – egzamin praktyczny. Tutaj poprosiliśmy o pomoc przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. Starszy sierżant Piotr Król oraz starszy sierżant Andrzej Dybała przygotowali trasę przejazdu. Mimo upału, uczniowie doskonale poradzili sobie z „zaplanowanymi trudnościami”.

Przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji serdecznie dziękujemy. Wiedza przekazana w życzliwy i atrakcyjny sposób będzie owocować podwyższeniem bezpieczeństwa naszych uczniów w ruchu drogowym.

Na poziomie szkoły omawiane wyżej działania koordynowała Pani Teresa Gierchard.

Kartę rowerową uzyskali:

Sebastian Andruszczak, Mikołaj Cenian, Jakub Drzewiczak, Filip Iwańczuk, Aleksandra Kopińska, Paulina Michalska, Dominik Olko, Maja Ostapiuk, Paweł Szaniawski, Amelia Wencel, Filip Wrzesiński, Grzegorz Żukowski, Kacper Nurzyński.