#SzkołaDoHymnu

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Nauczyciele,

serdecznie dziękuję za dołączenie do inicjatywy wspólnego odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego”. W ramach Akcji „Szkoła do hymnu”  stworzyliśmy wspólnotę dla której ważna jest Ojczyzna.

Zaśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” o symbolicznej godzinie 11:11 było dla nas wszystkich wyjątkowe. Wielką sercem wspólnotę widziałem poprzez pięknie prezentujący się poczet sztandarowy, podniosły nastój, odświętne ubrania i okolicznościowe gazetki. Mam nadzieję, że chwile wspólnego wykonania hymnu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wyjątkowość naszym działaniom nadali również wspaniali Goście.

Zaproszenie do odśpiewania hymnu przyjęli Uczniowie i Nauczyciele uczestniczący  w – odbywających się w naszej Placówce – rejonowych (1/2 województwa) zawodach w tenisie stołowym.

Naszą społeczność ubogacili swoją obecnością sportowcy z powiatów bialskiego (grodzkiego i ziemskiego), łukowskiego, radzyńskiego, parczewskiego. Na geograficznej mapie naszej wspólnoty znalazły się następujące miejscowości: Biała Podlaska, Rossosz, Chotyłów, Misie, Burzec, Serokomla, Podedwórze, Przewłoka, Jabłoń, Żakowola Poprzeczna, Olszewnica, Dobryń Duży, Tuczna, Oszczepalin, Dębowica, Strzyżew, Dębowa Kłoda, Juliopol, Kąkolewnica.

Wspólnie – uczestnicząc w Akcji „Szkoła do hymnu” – ustanowiliśmy nasz Rekord dla Niepodległej.

Z poważaniem  – Artur Becher, Dyrektor Szkoły

Link: List Ministra Edukacji Narodowej