Z MegaMisją w świecie cyfrowych kompetencji

Serdecznie gratuluję Uczniom klasy III i Wychowawczyni Pani Barbarze Szabat wykonania ostatniego obowiązkowego zadania w MegaMisji. Przemierzyliście z sukcesami ważny fragment edukacji, rozwijając kompetencje kluczowe: informatyczne, społeczne i obywatelskie, porozumiewanie się w języku ojczystym. Wasze działania okazały się połączeniem wiedzy, umiejętności i postaw. Dziękuję.

MegaMisja to projekt Fundacji Orange – ze wsparciem grantowym w wysokości 2500,00 zł – realizowany w roku szkolnym 2019/2020 w Zespole Placówek Oświatowych w Podedwórzu.

Miał on na celu kształtowanie zdrowych nawyków cyfrowych i uczył, jakie treści można publikować w sieci, jak chronić swoją prywatność, przestrzegać netykiety, praw autorskich, jak znaleźć wiarygodne informacje, dbać o internetowe maniery, zabezpieczać urządzania i jak zachować umiar w spędzaniu czasu online.

Za wykonanie przewidzianych harmonogramem działań grupa naszych Trzecioklasistów „zdobyła”: 2 tablety, kreatywny zestaw plastyczny, książki i gry planszowe, zabawki edukacyjne i audiobooki.

Za zaangażowanie i pracę włożoną w realizacje projektu otrzymaliśmy również pamiątkowe podziękowania  – Certyfikaty dla szkoły i wychowawcy (w załączeniu).

Dziękuję – Artur Becher, dyr. szkoły.

Załączniki: