Szkolny Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie,

życie wystawia nas na nieustanne próby. W najmniej oczekiwanym momencie zmuszeni jesteśmy do zweryfikowania planów, zmiany harmonogramu… W piątek 16 października 2020r. w naszej Placówce miały się odbyć szkolne uroczystości związane z obchodami Dnia Edukacji Narodowej oraz z symbolicznym przekazaniem Mobilnej Pracowni Komputerowej #OSEWyzwanie. Niestety, żyjemy w czasach zmiennych, niepewnych, złożonych… We wtorek ok. godz. 18.00 dowiedziałem się, że w związku z kontaktem z osobą zarażoną muszę przebywać na kwarantannie, która potrwa do piątku 16 października 2020r.

Problemy są częścią życia. Nie jest sztuką pływanie przy sprzyjających wiatrach, ważną umiejętnością jest pokonywanie różnorodnych trudności i mimo wszystko docieranie do bezpiecznych przystani i portów.

Na co możemy liczyć w niepewnych czasach? Przede wszystkim oczekujemy zrozumienia.

W związku z zaistniałą sytuacją szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej przeniesiemy na inny termin. Będziemy o tym informować w odrębnych komunikatach. Wyrażam nadzieję, że wspólnie pokonamy niesprzyjające okoliczności. I razem będziemy się cieszyć i świętować.

Serdecznie pozdrawiam,
Artur Becher, dyr. szkoły