Czwarty Koncert Mikołajkowy

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,
Drodzy Uczniowie,

grudzień w naszej Placówce zawsze był miesiącem, w którym  – podejmując trud organizacji uroczystości szkolnych i klasowych – uczyliśmy naszych Wychowanków współdziałania i współpracy. Realizowaliśmy przy tym zakładane w Programie Wychowawczo-Profilaktycznym cele.

Poprzednim Konkursom towarzyszyła niezwykła atmosfera. Próby przed występami, dekoracja sali, zadbanie o sprzęt nagłaśniający, przygotowanie plakatów i zaproszeń… To tylko niektóre elementy składające się na finalną uroczystość. Dzisiaj brakuje nam właśnie tej atmosfery współdziałania, atmosfery wynikającej ze wzajemnej obecności w szkole.

W tym roku, mimo trudnej sytuacji związanej z ograniczeniem działalności jednostek oświatowych, postanowiliśmy zorganizować już Czwarty Koncert Mikołajkowy. Zagościł on w domach naszych Wykonawców.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Dziękuję Uczniom za wykonane utwory, dziękuję Rodzicom za pomoc w nagrywaniu filmów i wspieranie dzieci, dziękuję Wychowawcom za motywowanie naszych artystów.

Serdeczne podziękowania kieruję do Pani Iwony Kolady, której pomoc, jak w wielu naszych szkolnych przedsięwzięciach, okazała się nieodzowna.

Zapraszam do wysłuchania naszego Czwartego Koncertu Mikołajkowego. Proszę kliknąć poniżej zamieszczoną kartkę, a później imiona naszych Wykonawców. Życzę miłego odbioru, wprowadzającego w świąteczny nastrój.
Serdecznie pozdrawiam – Artur Becher, dyr. szkoły

Koncert Mikołajkowy 2020