Konkursy z okazji Dnia Kobiet

                Biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim zapraszają do udziału w konkursach przygotowanych z okazji Dnia Kobiet -,,Dziewczęca postać literacka” oraz ,, Kobieta w literaturze, historii i kulturze”. Uczniowie klas I-III  mogą wykonać ilustrację, przedstawiającą postać dziewczęcą z wybranego utworu literackiego. Prace podpisane ( imię i nazwisko, klasa, tytuł pracy) w formacie A4, wykonane techniką dowolną, składamy do Pani Teresy Gierchard. Termin złożenia prac: do 12 marca 2021 r.

                Zadaniem uczniów klas IV-VIII  będzie rozwiązanie testu wiedzy ,,Kobieta w literaturze, historii i kulturze” wykonanym w aplikacji MS  Forms. Test dotyczy postaci literackich i historycznych, które poznaliście podczas różnych zajęć dydaktycznych. Test online będzie dostępny dnia 08.03.2021r. w godzinach 8.00-20.00. W tym konkursie liczy się czas i precyzja odpowiedzi. Link do testu znajduje się poniżej:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sqjwHoXh-k6laAOFSY9636zzOepvznFLhAzfStKoyCtUNFRaNVhRTEMxWlM3OURBSjNZRlc3SE1YNy4u

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach!