Turniej Piłki Siatkowej- „TAK dla sportu – NIE nałogom”

Dnia 24.02.2023 roku reprezentacja naszej szkoły brała udział w Turnieju Siatkarskim Czwórek Dziewcząt, który odbył się w hali Szkoły Podstawowej w Wisznicach.  Do sportowej rywalizacji przystąpiło 6 drużyn składających się z uczennic klas szóstych i młodszych z Jabłonia , Sosnowicy, Podedwórza i Wisznic. Pod hasłem „TAK dla sportu – NIE nałogom” drużyna dziewcząt dzielnie walczyła o punkty. Był to debiut niektórych naszych zawodniczek w reprezentacji szkoły. Na zakończenie każda ze szkół otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom oraz medale. Nie wynik sportowy jednak był priorytetem rozgrywek, a sam udział w turnieju. Bo nie od dziś wiadomo jest, że wygrywają wszyscy, którzy uprawiają sport, natomiast wynik sportowy to rzecz drugorzędna. 

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Barbara Dzyruk, Aleksandra Wildt, Patrycja Zając, Zuzanna Pasikowska, Angelica Pawłowska, Anna Wołos.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w innych wydarzeniach sportowych!