Konkurs „Niezłomni w moich oczach”

15 marca w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się Gala Finałowa II Konkursu Poetyckiego Szkół Podstawowych Województwa Lubelskiego „Niezłomni w moich oczach”. Konkurs był poświęcony bohaterom Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Nasza szkoła wzięła w nim udział pod opieką Anny Salomon, która była koordynatorem wysyłanych prac. Spośród 325 utworów , nadesłanych i spełniających wymogi, Jury wyłoniło laureatów i z naszej szkoły. W kategorii klasy IV-VI zdobyliśmy 1 i 2 miejsce w województwie lubelskim. Warto nadmienić, że w konkursie brało udział 92 szkoły. Laureatkami zostały Amelia Welik kl. IV zajmując 1 miejsce oraz Anna Wołos z kl.VI zajmując 2 miejsce.   Serdecznie gratulujemy. Szkoła została wyróżniona również za zaangażowanie się znacznej liczby uczniów. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, łącznie ze szkołą jak i opiekunem Anną Salomon.