Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu 2 czerwca 2023 roku na stadionie  sportowym w Siemieniu przeprowadzono Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach udział wzięło 10 drużyn z terenu powiatu parczewskiego. Organizatorami zmagań byli: Związek OSP RP Zarząd Oddziału Powiatowego w Parczewie i KP PSP w Parczewie. Zawody otworzył Komendant Powiatowy PSP st. bryg. mgr inż. Leszek Szymański. Po oficjalnym rozpoczęciu zawodów nastąpiło losowanie numerów startowych. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 8 x 50 m z przeszkodami. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które pod okiem Pani Bożeny Wołos i Pana Bogusława Szabata zostały przygotowane do zawodów strażackich. Drużyny z naszej szkoły zajęły III i IV miejsce.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary i dyplomy, a także  upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Parczew.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życząc jednocześnie dalszych sukcesów!