Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023r. w naszej szkole odbyło się  uroczyste zakończenia roku szkolnego.  Rozpoczęło się ono mszą świętą, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna. Po odśpiewaniu hymnu państwowego Pani Dyrektor Marzenna Chilimoniuk podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom  i dzieciom za cały rok wytężonej pracy. Kolejnym punktem programu było uroczyste pożegnanie absolwentów. Uczniowie klasy VIII w swoim programie artystycznym również podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone lata. Następnie odbyło się wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz listów gratulacyjnych dla rodziców. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach, zawodach sportowych oraz za pracę na rzecz społeczności szkolnej.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. Podczas oficjalnej części odbyło się również podsumowanie  konkursów zorganizowanych przez Wójta Gminy Podedwórze oraz Gminną Biblioteką Publiczną. Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!