Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

W dniu 23 stycznia 2024r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas I-III zaprosili swoje ukochane Babcie i Dziadków w progi naszej szkoły. Drodzy seniorzy przybyli licznie i ochoczo na to spotkanie. Pani Dyrektor Marzenna Chilimoniuk powitała przybyłych gości życząc im miłych wrażeń. Ukochane wnusie i wnusiowie podjęli Dziadków bardzo serdecznie. Zaprezentowali barwny układ taneczny, wiersze i piosenki oraz przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”. Wszystko okraszone melodyjną muzyką i skocznymi tańcami.

Po części artystycznej i odśpiewanym „Sto lat”, wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom, własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami i kolorowe serca na patyku. Seniorzy zostali też poczęstowani słodkościami przygotowanymi przez rodziców uczniów klas I-III.

Spotkania z tej okazji są tradycją w naszej szkole i z ogromną przyjemnością, co roku spotykamy się z seniorami podtrzymując ten piękny zwyczaj.