CHOINKA NOWOROCZNA W NASZEJ SZKOLE

27  stycznia br. odbyła się w naszej szkole choinka noworoczna, kończąca pierwszy okres nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe. Ta impreza  zawsze ma  charakter środowiskowy i długoletnią tradycję, dlatego też na naszej choince pojawiło się dużo gości. Podczas tego wydarzenia młodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje uzdolnienia aktorskie i wokalne w przedstawieniu „Betlejemska dobranocka” przygotowanym przez panie Agatę Bartoszuk i Agnieszkę Łotysz. O oprawę muzyczną zadbali starsi uczniowie, którzy przez kilka godzin serwowali wszystkim najnowsze hity z list przebojów, ale też utwory nieco starsze, ale wciąż popularne. W trakcie przerwy na dzieci czekał pyszny poczęstunek, przygotowany przez niezastąpionych rodziców. Dodatkową atrakcją dla miłośników choinkowej zabawy była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała z pewnością do udanych i przyniosła wiele radości.