Podsumowanie zmagań sportowych w I okresie roku szkolnego 2023/2024

Pierwszy semestr za nami, feryjna chwila odpoczynku, a zaraz po niej tak w szkolnych ławkach, jak i w szkolnym sporcie będziemy mieć drugie rozdanie i drugi semestr – gdyby trzymać się terminów sportowych, zacznie się tzw. runda wiosenna…;) To dobry czas na podsumowanie nie tylko wyników w edukacji, lecz także sportowej aktywności naszych uczniów. Sport i ogólna sprawność ruchowa dzieci i młodzieży jest przecież równie ważna jak nauka;).

Poniżej przedstawiamy udział w zawodach sportowych naszych uczniów w I okresie roku szkolnego 2023/2024.

Zawody, miejsce. terminKategoria wiekowa, zdobyte miejsce, uczestnicy
Sztafetowe biegi przełajowe ID– powiat w MOSiR Parczew 29.09.2023ID – VII miejsce dziewczęta Zając P., Dzyruk B., Nowak Ł., Derlikiewicz L., Hołonowicz M., Fedeniuk Z.   ID –IX miejsce chłopcy Nowak K., Dragańczuk P., Klimczak K., Loranty W., Zaniuk Sz., Matczuk F.   IMS – VII miejsce Hołowacz J., Kopiński M., Czarnecki B., Świętochowski B., Wieliczko F., Żukowski M.    
Tenis stołowy drużynowy  dz i chł  – powiat IMS w Podedwórzu 09.10.2023  IMS – V miejsce Żukowski M. i Kopaczewski R.,  V miejsce Wołos A. i Pasikowska Z.  
Tenis stołowy drużynowo – powiat ID w Podedwórzu 21.11.2023  ID – VII miejsce dziewczęta  Zając P. i Mocior A. ID – VII miejsce chłopcy Nowak K. i Zaniuk Sz.  
Koszykówka – powiat ID SP Nr1 w Parczewie 29.11. 2023ID – V miejsce dziewcząt – Zając P., Mocior A., Korszeń L., Puła A.,  Dudyk A., Derlikiewicz L., Wild A., Dzyruk B., Fedeniuk Z., Welik A.,    
XXXBieg Niepodległości 07.11.2023Kat. 3 – 4 latki Dziewczęta I – Jarocka A., II –  Palonka M., III –Pajdosz A. Chłopcy I – Terlecki P., II – Michalski D. Kat. 5 – 6 latki Dziewczeta I – Welik K., II – Penkajło R., Chłopcy I- Wierzchowski T. i Blicharski A., II – Matczuk O. Kat. Klasa 1 Dziewczęta I – Palonka J., II – Czygunowska J., III – Olko P. Chłopcy I – Gierej S., II – Tarasiuk I., III Zieńczuk P. Kat. Klasa II – III Dziewczęta I – Wróbel A., II – Sacharczuk A., III – Leoniuk M. Chłopcy I – Czarnecki K., II – Wierzchowski K., III – Szaniawski K. Kat. Klasa IV – V Dziewczęta I – Wójcik L., II – Wierzchowska L., III – Derlikiewicz L. Chłopcy I – Matczuk F., II – Loranty W., III – Zieńczuk K. Kat. Klasa VI – VIII Dziewczęta I – Pasikowska Z., II Wołos A., III – Wasylczuk P. Kat. Klasa VII – VIII Chłopcy I – Żukowski M., II – Wieliczko F., III Świętochowski B.  
Tenis stołowy indywidualny dz i chł- powiat ID i IMS w Podedwórzu 05.12.2023ID chłopcy Nowak K –  III miejsce ID dziewczęta Zając P. – IX miejsce Mocior A. – IX miejsce   IMS dziewczęta Pasikowska Z. – IX miejsce IMS chłopcy Kopaczewski R. – VII miejsce Żukowski M. – IX miejsce  
Turniej ,,3’’ Siatkarskich dziewcząt w ramach akcji ,, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę’’ w Sosnowicy 15.12.2023  V miejsce – Wasylczuk P. Wołos A. Pasikowska Z., Zając P.
Siatkówka ,,4’’ dziewcząt –  powiat ID w Jabłoniu 18. 01.2024IV miejsce dziewczęta: Mocior A. Zając P. Korszeń L. Dudyk A. Wildt A. Fedeniuk Z. Welik A . Derlikiewicz L.  
Siatkówka ,,4’’ chłopców –  powiat ID w Jabłoniu 24.01.2024III miejsce chłopcy: Dragańczuk P. Loranty W. Dawidowicz B. Nowak K. Klimczak K. Zaniuk Sz. Kowalczuk D.