Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Zakończenie roku szkolnego 2016/17

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą o godzinie 900 odprawioną przez ks. Proboszcza Wiesława Sitarskiego. Następnie wszyscy udali się do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 1030 nastąpił ciąg dalszy uroczystości. Na naszą uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Podedwórze Pan Krzysztof Chilczuk, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Artur Becher, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Pani Małgorzata Semeniuk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marta Łoszak. Po wprowadzeniu sztandarów i odśpiewaniu hymnu narodowego pan dyrektor Jakub Karbowski zabrał głos. Przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców oraz uczniów. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, okazane wsparcie i zaangażowanie we wszelkie działania na rzecz naszej szkoły. Gratulował młodzieży wyników w nauce i życzył wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Następnie z wyrazami podziękowania zaproszeni goście zwrócili się do Pana Jakuba Karbowskiego, który przez ten rok z wielkim zaangażowaniem i oddaniem pełnił funkcję dyrektora szkoły. Po tym wzruszającym momencie, przyszedł czas na rozdanie nagród i dyplomów.

W bieżącym roku szkolnym promocję z wyróżnieniem otrzymali następujący uczniowie: Olko Martyna, Chilimoniuk Joanna, Kowalczuk Andżelika, Nowak Izabela, Nowak Klaudia, Rudkowska Julia, Kopiński Jakub, Masiukiewicz Kamila, Jachimski Bartosz, Mikołajczuk Konrad, Puła Kacper, Bełdyk Małgorzata, Borsuk Klaudia, Nowak Sylwia, Puła Cezary, Zaim Przemysław, Klimczuk Magdalena, Antoniuk Piotr.

Dyplom „Wzorowego ucznia” za średnią minimum 5.0 i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2016/2017 otrzymali: Jachimski Bartosz , Zaim Przemysław, Puła Cezary

Nagrody książkowe za wyniki w nauce otrzymali uczniowie: Twarowska Maja, Olko Dominik, Kopińska Aleksandra, Twarowska Oliwia, Ostapiuk Maja, Jachimski Bartosz, Puła Cezary, Zaim Przemysław

Za aktywne czytelnictwo nagrodę książkową i dyplomy otrzymują uczniowie:

 1. Klas I-III: Cenian Mikołaj (78), Twarowska Maja (46), Rądkowska Maja (27).
 2. Klas IV-VI: Jaszczuk Aleksandra (511), Nowak Klaudia (86), Dawidowicz Anna (75).
 3. Klas I-III Gimnazjum: Lewczuk Amelia (31), Koncerewicz Natalia (22), Puła Kacper, Żukowski Kornel, Puła Cezary po 17 przeczytanych książek.

Za najwyższy uzyskany wynik z egzaminu gimnazjalnego w klasie III Gimnazjum nagrodę otrzymali uczniowie: Zaim Przemysław, Antoniuk Piotr, Puła Cezary

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrodę książkową otrzymali uczniowie:

 1. Bliźniuk Magdalena
 2. Derewiaka Klaudia
 3. Adam Bielas

Za aktywną pracę w chórze szkolnym nagrody książkowe otrzymali uczniowie: Zielonka Hubert, Czarna Dominika, Rudkowska Julia, Olko Martyna

 

Listy gratulacyjne otrzymali rodzice uczniów III klasy Gimnazjum za uzyskanie przez ich dzieci minimalną średnią ocen 4,75 i bardzo dobre zachowanie:

 1. Ewa i Leszek Puła
 2. Bożena Zaim
 3. Marzena i Dariusz Antoniuk
 4. Ilona i Leszek Klimczuk

 

Nagrody za 100% frekwencję otrzymali uczniowie: Jachimski Bartosz, Wrzesiński Filip, Jaszczuk Aleksandra, Kowalczuk Andżelika.

 

„Srebrne Pióro Dyrektora”, nagrody książkowe oraz dyplomy za zbiórkę makulatury, otrzymują:

 1. Łoszak Kacper za zebranie 265 kg makulatury (Srebrne pióro Dyrektora, nagroda książkowa i dyplom)
 2. Nurzyńska Julia za zebranie 215 kg makulatury (nagroda książkowa i dyplom)
 3. Wasylczuk Patrycja za zebranie 155 kg makulatury (nagroda książkowa i dyplom)

 

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Po części oficjalnej, uczniowie klasy trzeciej gimnazjum opuszczający mury naszej szkoły pokazali swoje umiejętności artystyczne, zaprezentowali krótki montaż słowno-muzyczny, w którym podziękowali wszystkim za wspólnie spędzone lata.
Absolwentom życzymy dalszych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych, w życiu osobistym oraz udanego, szczęśliwego i bezpiecznego wypoczynku. Wszystkim uczniom natomiast wspaniałych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu !

 

Przemówienie_Dyrektora _Pana_Jakuba_Karbowskiego.pdf