KONCERT MIKOŁAJKOWY

7 grudnia 2017 r. o godzinie 10 00  w naszej szkole odbył się Koncert Mikołajkowy, poświęcony  wszystkim, którzy mają wielkie serce. Dyrektor szkoły Pan Artur Becher wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali koncert, aby podziękować tym, którzy przyczynili się do odnowienia naszej szkoły. Okazane serce jest dowodem na to, że nie pozostajemy sami w naszych codziennych zmaganiach. Mikołajkowy koncert rozpoczęła 5-letnia Ala Dudyk, następnie wystąpili uczniowie starszych klas naszej szkoły : Paulina Michalska, Maja Ostapiuk, Aleksandra Kopińska, Joanna Chilimoniuk, Martyna Olko, Julia Rutkowska i Marcin Kołodziej.  Na koncert przybyli także artyści z Ukrainy. Byli to uczniowie ze szkoły w Lubomlu: Władysława Sławosiuk, Ałła Zinczuk, Darina Hładka oraz Andrej Kowalski. Zaprezentowali nie tylko pieśni i piosenki ukraińskie, ale także pochwalili się znajomością repertuaru polskich utworów. Uczniowie wyrażając swoją wdzięczność wręczyli podziękowania przybyłym gościom. Podziękowania odebrali: Pan Jerzy Maśluch – Starosta Powiatu Parczewskiego, Pan Krzysztof Chilczuk – Wójt Gminy Podedwórze, Pan Maciej Sokołowski członek zarządu Banku Spółdzielczego w Wisznicach, Pan Janusz Zieliński radny Rady Powiatu w Parczewie, Pan Andrzej Tarasiuk druh Naczelnik OSP w Podedwórzu, Pani Marta Łoszak przewodnicząca Rady Rodziców szkoły podstawowej, Pani Emilia Leoniuk przewodnicząca Rady Rodziców przedszkola oraz w  imieniu Grona Pedagogicznego Pani Iwona Kolada. Na zakończenie prowadząca koncert Klaudia Borsuk wraz z Mikołajem życzyli, aby przesłanie ,,Najlepsze prezenty ukryte są w sercach” towarzyszyło wszystkim na Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok.