Wieczorek pożegnalny klasy III gimnazjum

30 maja 2018 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie dedykowane uczniom klasy III gimnazjum. Wieczorek uświetnił koncert muzyczny przygotowany przez młodsze koleżanki i  kolegów.

Uroczystość rozpoczął Dyrektor szkoły. Pan Artur Becher podkreślił, że spotkanie dedykowane jest uczniom, którzy w murach szkoły spędzili znaczną część swojego życia: lata edukacji przedszkolnej,  czas szkoły podstawowej i gimnazjum. To okres, który dostarczył wielu wspomnień i wzruszeń. Razem przeżywaliśmy radości, sukcesy, ale i niepowodzenia. W takich warunkach rodziły się przyjaźnie i uczono się współdziałania. Mam nadzieję, że relacje międzyludzkie budowane w szkole przetrwają próbę czasu i zaowocują w przyszłości dojrzałymi działaniami na rzecz lokalnej wspólnoty – zaakcentował Dyrektor szkoły.

Koncert muzyczny dostarczył wielu emocji i wywołał wzruszenie i radość u odbiorców. Młodsi koledzy dołożyli wszelkich starań, aby uczniowie klasy III gimnazjum czuli się wyjątkowo. Repertuar  dedykowany gimnazjalistom przygotowali Martyna Olko, Marcin Kołodziej, Julka Rutkowska oraz Angelika Jaroszewicz. Niespodzianką był występ Asi Kamola – uczennicy klasy II LO w Parczewie., której utwory dedykowano wychowawcy i Rodzicom.

W trakcie koncertu muzycznego kwiaty i upominki odebrali uczniowie klasy III gimnazjum. Młodsi koledzy, wpisując się w tradycje szkoły, przygotowali uroczystą i ujmującą oprawę tej uroczystości.

Wyrazy podziękowań kierujemy  do Rodziców, którzy czuwali nad przygotowaniem uroczystego obiadu, zapewnili wspaniały deser z ciast i owoców. Wiele trudu dołożyli wychowawcy klas VII szkoły podstawowej i II gimnazjum, koordynując wszelkie poczynania. Serdecznie dziękujemy.

Po poczęstunku wszyscy przystąpili do zabawy dyskotekowej profesjonalnie prowadzonej przez didżeja.