Loteria Fantowa

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszam do działań na rzecz wspierania Naszej Szkoły. Już po raz drugi organizujemy Loterię Fantową. Podobnie jak w zeszłym roku, dochód zostanie przekazany na bieżące potrzeby Naszej Placówki. Wyrażam nadzieję, że w przygotowanie fantów włączy się  wiele podmiotów. O wszystkich darczyńcach poinformujemy za pośrednictwem  naszej strony internetowej . Planujemy również wykonanie okolicznościowej gazetki ściennej.

Do tej pory udało nam się zgromadzić bardzo atrakcyjne fanty: polary, plecaki, pamięci USB, kalkulatory, czapki, rękawice, przybory uczniowskie.

Zapraszam Rodziców, Uczniów, Nauczycieli, Przyjaciół Szkoły do wspierania tej inicjatywy.

Wyrażam nadzieję, że podczas zabawy choinkowej, radością dzieci i młodzieży uczęszczających  do Naszej Szkoły, rozweselimy się również MY – dorośli.

W trakcie Choinki Noworocznej, zaplanowanej na 2. lutego 2019 r.,  zapraszam do wzięcia udziału w loterii fantowej. Każdy los wygrywa!

 

Z poważaniem – Dyrektor Szkoły