„Kamyk do Ogródka NIEPODLEGŁOŚCI”

Szanowni Rodzice,
Drodzy Uczniowie,

w minionym roku przypadała setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Środowisko szkolne podejmowało wiele inicjatyw poświęconych temu doniosłemu wydarzeniu. M.in. uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali inscenizację muzyczno-poetycką „Umiłowałem to, co Ojczyste”, braliśmy udział w akcji sadzenia Dębów Niepodległości, odsłoniliśmy pamiątkowe tablice poświęcone „Prawdom Polaków”…

W bieżącym roku chcemy kontynuować działania nakierowane na kształtowanie postaw patriotycznych.

Postanowiliśmy zainicjować lokalną akcję pn. „Kamyk do Ogródka NIEPODLEGŁOŚCI”. Działanie ma na celu zintegrowanie środowiska wokół dalszego urządzania naszego szkolnego Skweru Niepodległości.

Potrzebne są nam kamyki polne, które wykorzystamy do aranżacji przestrzeni przy naszym szkolnym pomniku z „Prawdami Polaków”. Prosimy Uczniów i Rodziców o wsparcie naszej inicjatywy. Wrzućmy razem „Kamyk do Ogródka Niepodległości”.

Z poważaniem

Dyrektor i Nauczyciele ZPO w Podedwórzu

 

 

 

.