Doradztwo zawodowe na Gali Talentów

Uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej i ostatniego rocznika gimnazjalistów stoją przed trudnym zadaniem, którym jest wybór dalszej drogi kształcenia. Kolejny etap edukacji związany jest z odnalezieniem się naszych uczniów na rynku pracy. Czy są zawody z przyszłością?

Podczas szkolnej Gali Talentów gościliśmy uczniów z parczewskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica, którzy prezentowali swoje umiejętności zawodowe. Stoisko z kulinariami oraz naprędce zorganizowany salon fryzjerski cieszyły się niezwykłą popularnością. Czy naszym uczniom uda się zawodowo trafić w dziesiątkę? Serdecznie im tego życzymy.

Panu Dyrektorowi Zdzisławowi Chmielarzowi i Pani Profesor Jolancie Szypulskiej serdecznie dziękujemy za owocną współpracę. Mamy nadzieję, że w przyszłości znajdziemy równie ciekawą formułę współdziałania.