38. Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 13 maja 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej  w Podedwórzu odbyły się eliminacje powiatowe 38. Małego Konkursu Recytatorskiego, w którym uczestniczyło 35 recytatorów. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży piękna literatury, a także starannej wymowy i artystycznej interpretacji utworów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Anna Mocior kl-I, Anna Wołos kl-II, Paulina Michalska kl-V oraz Karolina Kopaczewska kl-VI.

Po zakończeniu wszystkich prezentacji uczestnicy wraz z opiekunami udali się na krótki spacer i zwiedzanie  Kościoła Białego. Po powrocie  uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Najlepsi uczestnicy otrzymali nominacje do konkursu wojewódzkiego. Uczennica naszej szkoły Anna Wołos otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy uczestnikom i laureatom konkursu recytatorskiego i życzymy wielu sukcesów .