Ważny komunikat dla uczniów klasy ósmej – „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”

Szanowni Rodzice Uczniów Klasy Ósmej,
Szanowni Nauczyciele,
Drodzy Ósmoklasiści,
w imieniu Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Delegatury w Białej Podlaskiej Pani Małgorzaty Kiec serdecznie zapraszam na Wydarzenie pn. „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”.

Spotkanie zostanie zorganizowane w aplikacji Teams w dniach  26 marca 2021r. i 29 marca 2021; rozpocznie o godzinie 10.00 i potrwa ok. półtorej godziny. W czasie tych wydarzeń będą prezentowane zawody, w których kształcą szkoły z miasta Biała Podlaska i powiatu radzyńskiego (26. 03. 2021) oraz powiatu bialskiego i parczewskiego (29. 03. 2021r.).

Uczniowie klasy VIII i ich rodzice otrzymają dostęp w dniu wydarzenia w postaci linku, który zostanie opublikowany poprzez platformę M.Teams w specjalnie do tego założonym zespole. (uwaga: podany link kopiujemy, zamykamy aplikację M.Teams, skopiowany link wklejamy do przeglądarki Google Chrome, wciskamy klawisz ENTER i dołączamy do wydarzenia).

Tygodniowy plan zajęć klasy VIII zostaje następująco zmodyfikowany: uczniowie w ramach lekcji w dniach 26 i 29 marca 2021r. w godz. 10.00 – 11.30 uczestniczą w wydarzeniu „Zawodowy strzał w 10! – wybierz swoją przyszłość”.
Pozostałe zajęcia edukacyjne odbywają się zgodnie z planem.

Proszę uczniów, rodziców oraz nauczycieli o dołączenie do ww. Wydarzenia.

Z poważaniem – Artur Becher, dyr. szkoły