Dzień Dziecka w naszej szkole

”Dzień Dziecka” to wyjątkowy dzień w kalendarzu, oczekiwany z niecierpliwością przez wszystkie dzieci. Uczniowie naszej szkoły – starsi i młodsi – mogli spędzić ten świąteczny czas w szczególny sposób. Po wielu miesiącach przesiadywania przed komputerem, wreszcie wszyscy mogli spotkać się przy wspólnej zabawie. Ten piękny, słoneczny dzień  rozpoczęliśmy od życzeń, które złożył  dyrektor szkoły Pan Artur Becher i zaproszeni goście: Pani Wójt Monika Mackiewicz-Drąg oraz w imieniu strażaków Druh Krzysztof Chilczuk – Prezes Zarządu Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych. Po serdecznych życzeniach przyszedł czas na rozdanie nagród za udział w różnych konkursach organizowanych w naszej szkole podczas nauki zdalnej. Nagrody wszystkim uczestnikom konkursów wręczyli zaproszeni goście. Po części „oficjalnej” przyszedł czas na zabawę.  Był dmuchany plac zabaw, popcorn, wata cukrowa, ognisko, na którym można było upiec kiełbaski oraz  rozgrywki sportowe. Jednym słowem: dla każdego, coś miłego.  Wszyscy bawili się świetnie i z pewnością ten dzień będzie długo wspominany. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie rodziców.