Choinka Noworoczna w przedszkolu

W dniu 31.01.2022 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Choinka Noworoczna połączona z Balem Karnawałowym.
Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, biedroneczki, pszczółki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana oraz Postacie z ulubionych bajek. Pojawiła się także Anna i Elza. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach zorganizowanych przez Panie Przedszkolanki. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Mama Maćka, Lidii, Wiktorii i Huberta bardzo się zaangażowały w przygotowanie balu. Dziękujemy mamom za przygotowanie niespodzianek takich jak malowanie twarzy, skręcanie balonów, przygotowanie poczęstunku i wielu innych. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie dla dzieci pięknych strojów balowych.