PROJEKT “LAPTOP DLA UCZNIA”

Szanowni Rodzice,
trwa realizacja programu Ministerstwa Cyfryzacji „Laptop dla ucznia”, w ramach którego każdy czwartoklasista  otrzyma bezpłatnie laptop – sprzęt do codziennego użytku i edukacji.

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się pytaniom związanym z realizacją programu – przesyłamy materiały, które – mamy nadzieję – odpowiedzą na większość z nich. 

 Aby pobrać materiały, należy kliknąć TUTAJ. To obszerny materiał, w którym rodzice czwartoklasistów znajdą szczegółowe odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące realizacji programu „Laptop dla ucznia”.

Przypominamy, że działa już portal https://laptopdlaucznia.gov.pl/, na którym wszyscy zainteresowani znajdą nie tylko informacje na temat programu „Laptop dla ucznia”, ale także m.in. materiały edukacyjne oraz listę darmowego oprogramowania do wykorzystania na laptopach.

 W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu: laptopdlaucznia@nask.pl 

Informacje dotyczące konfigurowania laptopa itp. udostępnione są na stronie: https://laptopdlaucznia.gov.pl/centrum-informacji zakładka „kwestie techniczne”.