Dzień Rodziny świętujemy z najbliższymi !!!

Dnia 2 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie to zgromadziło wiele osób,  które wspólnie spędzili czas, bawiąc się i integrując. Program był bogaty w różnorodne atrakcje, które dostarczyły uczestnikom mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Podczas imprezy można było pomalować twarz, zrobić sobie zmywalny tatuaż, zjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach, wziąć udział w zabawach sportowych, jak również przejechać się strażackim quadem. W trakcie całej imprezy czynne było stoisko z różnymi przekąskami, gdzie każdy mógł skosztować różnych przysmaków. Aromatyczna i kolorowa wata cukrowa była ulubioną przekąską zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy chętnie wracali po kolejne porcje. Na zakończenie Dnia Rodziny odbyło się ognisko, przy którym pieczono kiełbaski.

Dzień Rodziny w naszej szkole był wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wspólna zabawa, śmiech i radość pokazały, jak ważne są relacje rodzinne i wspólne spędzanie czasu.

O wszystkie te atrakcje i wiele innych zadbali organizatorzy święta: Rada Rodziców, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Zespół Placówek Oświatowych, które w pełnym składzie osobowym dbały o dobrą atmosferę, wyśmienitą zabawę i żeby nikomu niczego nie brakowało 🙂