Koło Łowieckie nr 12 „Szóstak” wspiera naszą Szkołę

W sobotę 27 stycznia 2018r. podczas zabawy choinkowej naszą Szkołę odwiedził Pan Bogdan Piech  – Prezes Koła Łowieckiego Nr 12 „Szóstak”.Podczas spotkania z uczniami zostały przekazane od społeczności myśliwych prezenty noworoczne. Szkoła otrzymała myszki komputerowe oraz przenośne radio z USB.W imieniu społeczności szkolnej, Panu Prezesowi podziękowali Dyrektor Szkoły oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć dyskutowano o współpracy na rzecz uatrakcyjnienia edukacji przyrodniczej.Nadmieniamy również, że Koło Łowieckie Nr 12 „Szóstak”, oprócz  akcji edukacyjnych, wspiera w naszym środowisku lokalnym działania prozdrowotne, organizując tzw. „Białe Niedziele”.

Za dotychczasowe zaangażowanie serdecznie dziękujemy i przyznajemy dyplom „Stowarzyszenie o Wielkim Sercu”.