SPOTKANIE EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z POWIATU PARCZEWSKIEGO

Życzenia, wspomnienia, mnóstwo serdeczności i słowa podziękowań. W takiej atmosferze odbyło się  w naszej szkole spotkanie emerytowanych nauczycieli, którzy przyjechali  do nas z powiatu parczewskiego. Goście przybyli do naszej szkoły, aby spotkać się tak, jak kiedyś w pokoju nauczycielskim,  podzielić się radościami i smutkami, pożartować, porozmawiać z dziećmi, młodzieżą i czynnymi nauczycielami. Czas naszym gościom umilił  występ uczniów, którzy przygotowali piękne piosenki, wiersze oraz zabawne scenki z życia szkoły. Podczas występu wspominając dawne, szkolne czasy w niejednym oku zakręciła się łza, ale też pojawił się uśmiech na twarzy i wspólny śpiew. Każdą piosenkę,  wiersz i scenkę zebrani nagradzali gromkimi brawami, a po występie wręczyli artystom słodkie upominki.