Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.   Mimo obowiązującego reżimu sanitarnego nasi uczniowie nie zapomnieli o tym święcie, przygotowując  akademię. Na uroczystość przybyli wszyscy nauczyciele, pracownicy  obsługi, rodzice oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrała  Pani Dyrektor  Marta Baj, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń. W imieniu rodziców Pani Emilia Leoniuk również złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, podziękowała za opiekę, trud nauczania, cierpliwość i życzliwość, wręczając Pani Dyrektor kwiaty.

W części artystycznej  uczniowie  pod kierunkiem pani Agnieszki Hawryluk i pani Agnieszki Łotysz, piosenką i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na zakończenie uroczystości reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły ozdobne kartki z życzeniami. Mamy nadzieję, że wszyscy obecni na naszej akademii miło spędzili  czas, wsłuchując się w dźwięki muzyki i doskonałe teksty poetyckie związane z tym październikowym świętem.