Wyniki konkursu #OSEWyzwanie

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Drodzy Uczniowie,

z przyjemnością informuję, że Komisja Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Wśród  zwycięzców znalazła się nasza Placówka.

O sukcesie zostałem poinformowany telefonicznie przez przedstawiciela Ministerstwa Cyfryzacji. Słowa „Panie dyrektorze, Zespół Placówek Oświatowych w Podedwórzu jest laureatem Konkursu #OSEWyzwanie, nagrodą w konkursie jest mobilna pracownia multimedialna złożona m.in. z 16 laptopów” wywołały we mnie najpierw olbrzymie niedowierzenie, zaskoczenie i następnie radość.

Żeby wygrać należało zgłosić szkołę do projektu OSE, programu mLegitymacja, OSE Hero oraz CodeeWeek i wysłać pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”.

W piątek 27.09.2019r. w Białej Podlaskiej  odbędzie się oficjalne, symboliczne wręczenie nagród z rąk Ministra dla zwycięzców Konkursu z regionu.

Mam nadzieję, że dzięki tej nagrodzie będziemy mogli prowadzić ciekawsze, cyfrowe lekcje, a uczniowie będą świadomie i odpowiedzialnie korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Nagrodę dedykuję wielu życzliwym, wspaniałym osobom, które spotkałem i spotykam na swojej drodze w trakcie pełnienia funkcji dyrektora.

Serdecznie Państwu dziękuję, bez Waszego wsparcia nie znalazłbym sił, aby aplikować o nagrodę w Konkursie #OSEWyzwanie.

Z poważaniem – Artur Becher, dyrektor szkoły